Moda na oryginalne przedświąteczne zakupy przybywa na Śląsk. Już niebawem, 20 grudnia katowickim Spodkiem zawładnie kilkuset wystawców, producentów oryginalnych ubrań, ozdób czy dizajnu. Po raz pierwszy mieszkańcy Śląska zyskają okazję do udziału w imprezie o skali porównywalnej jedynie z największymi wydarzeniami off-modowymi w Polsce. Całość firmowana będzie marką Silesia Bazaar.

Celem organizatorów Silesia Bazaar jest stworzenie cyklicznej imprezy, która stanie się alternatywą dla zakupów seryjnej odzieży w sieciowych butikach popularnych centrów handlowych. Zimowa i letnia edycja targów będzie dwudniowym wydarzeniem, gdzie obok producentów oryginalnych ubrań, akcesoriów i wnętrzarskich ozdób znajdą swe miejsce platformy dizajnu, a także strefy gastro oraz wypoczynku.

– 20 grudnia będzie można odwiedzić Spodek nie tylko po to, by zrobić oryginalne, przedświąteczne zakupy. Gwarantujemy, że będzie również można zainspirować się w trakcie spotkań ze specjalistami Akademii Sztuk Pięknych z dziedzin wzornictwa i projektowania, odsapnąć trochę od zakupowej gorączki, a także zjeść smacznie i nietuzinkowo – podkreśla Piotr Kalisz, organizator Silesia Bazaar – A wieczorami będziemy zapraszać na wydarzenia klubowe, firmowane przez wyselekcjonowanych DJ’ów – dodaje Kalisz.

Reklama

Ideę Silesia Bazaar wsparła pomysłodawczyni projektu Modny Śląsk – Ilona Kanclerz. Trzecia edycja tej imprezy poprzedzi targi. 19 grudnia 2014, po raz pierwszy na Śląsku zaprezentowana zostanie kolekcja Teresy Rosati ze specjalnym udziałem muzyka Daniela von Lison. Jak zwykle o atmosferze Modnego Śląska decydować będą również: konkurs dla projektantów mody, wykłady oraz warsztaty.

Do projektu Silesia Bazaar włączyło się również katowickie Centrum Sztuki Filmowej. W salach kinowych Kosmosu przez całą sobotę będzie trwał przegląd filmów o modzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.