Biblioteka Śląska w Katowicach / fot. A. Maciaszczyk / Infokatowice.pl

Biblioteka Śląska oferuje ciekawe kursy dla seniorów. Zainteresowane osoby mogą uczyć się języków obcych, ćwiczyć pamięć i umiejętności fotograficzne.

W ramach Konwersatorium Biblioteki Śląskiej zainteresowane osoby mogą we własnym tempie ćwiczyć umiejętności lingwistyczne, zgłębiać tajniki fotografii albo trenować swoją pamięć. Biblioteka udostępnia sprzęt komputerowy, dzięki któremu uczestnicy mogą uczyć się samodzielnie – korzystając z multimediów zamieszczonych na platformie e-learningowej. Pozwalają one na rejestrowanie postępów w nauce i powtarzanie materiału. Kursy językowe przeznaczone są dla osób zaczynających naukę języków obcych, jak i dla tych, które znają już podstawy.

Kurs doskonalenia pamięci i fotograficzny opierają się na zastosowaniu zaawansowanych technologii multimedialnych, łącząc w sobie zarówno naukę, jak i zabawę. Takie działanie sprzyja łatwemu i trwałemu zapamiętywaniu zdobytych umiejętności.

Reklama

Osoby, które chciałyby skorzystać z kursów mogą zadzwonić pod nr telefonu 32 251 42 21 wew. 233 lub wysłać e-mail na adres: biblioterapeutyczny@bs.katowice.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 8 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.