FOTO : GKS Katowice

Do Klubu Biznesu prowadzonego przez GKS Katowice dołączyła grupa Why Not Travel.

Do Klubu Biznesu dołączyła kolejna firma, która za pośrednictwem Pakietu Złotego złączyła się z GieKSą umową do końca sezonu 2014/2015. Grupa Why Not Travel od 2004 roku działa w sektorze turystycznym, w skład której wchodzą dynamicznie rozwijające się marki: Why Not Fly, Why Not Holidays, Why Not USA i Why Not Money. Od 2008 roku firma jest Akredytowanym Agentem IATA. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie natomiast biuro handlowe zlokalizowane jest w Krakowie. Oferta skierowana jest do dużych podmiotów oraz Klientów indywidualnych, którzy oczekują wysokiej jakości oferowanych usług. W ofercie można znaleźć wszystkie usługi typu Travel w tym: bilety lotnicze, rezerwacje hoteli, wynajem samochodów, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia, bilety kolejowe, autokarowe i promowe oraz turystykę indywidualną.

Reklama

Dyrektor Zarządzający Grupy Why Not Travel Łukasz Pawłowski wyjaśnia, dlaczego zarząd firmy postanowił obdarzyć katowicki klub zaufaniem i jakie nadzieje wiąże z nowym przedsięwzięciem. –Zdecydowaliśmy się na sponsoring GKS-u Katowice ponieważ obsługujemy duże firmy na Śląsku w zakresie kompleksowej obsługi podróży służbowych i w ten sposób chcemy zaznaczyć swoją obecność na tym rynku. Biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia zawodowe związane z piłką nożną doskonale zdaję sobie sprawę ile firma może zyskać marketingowo sponsorując klub piłkarski. Bardzo istotnym elementem przy podejmowaniu tej decyzji były również bardzo optymistyczne perspektywy związane z budowaniem Klubu, który w przyszłości ma grać w Ekstraklasie. Grupa Why Not Travel wierzy, że stanie się to już w przyszłym roku.

Rozrasta się również projekt Przyjaciel GieKSy. Na obchody 50-lecia klubu Dział Sprzedaży postawił sobie cel zebrania pięćdziesięciu przedsiębiorców zrzeszonych w przyjacielskiej grupie. Udało się pozyskać kolejne dwie firmy, które chcą wspierać katowicki klub, inwestując swoje środki w Akademię Piłkarską „Młoda GieKSa”. Są to Dalpol Yacht, firma zajmująca się czarterem i produkcją jachtów żaglowych oraz lokal znajdujący się w centrum Katowic, przy ulicy Stawowej – Sport Pub.

Jak podkreśla rzecznik prasowy GKS-u Katowice Marcin Ćwikła, wyzwanie jest ambitne, ale jak zwykle przy Bukowej Ludzie GieKSy wysoko zawieszają sobie poprzeczkę i dążą do realizacji ambitnych założeń. – W grupie Przyjaciół GieKSy znajduje się już trzydzieści osiem firm, ale dokładamy wszelkich starań, aby uzbierać okrągłą liczbę, odpowiadającą liczbie wieku katowickiego klubu, co z pewnością będzie pozytywnym akcentem jubileuszu. Liczymy, że zaufają nam kolejni przedsiębiorcy i razem będziemy budować stabilny finansowo klub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.