FOTO: Summer Cars Party

Lotnisko sportowe Katowice-Muchowiec już jutro stanie się ogromną motoryzacyjną areną. VIII edycja Summer Cars Party, największej imprezy motoryzacyjno-muzycznej w kraju, to wielki zjazd atrakcji, emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Podczas Summer Cars Party 2014 na uczestników będzie czekać szereg kultowych, znanych z poprzednich lat atrakcji, jak i zupełnie nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Wśród nich specjalna Strefa Dakar, w ramach której pojawią się znani rajdowcy. Niezależnie od strefy odbędą się także widowiskowe zawody off-road. W tym celu część lotniska zostanie przekopana i zalana wodą tworząc ekstremalny, błotnisty tor. Na płycie lotniska tradycyjnie rozegrane zostaną wyścigi na 1/4 mili. Poziom adrenaliny podniesie show w wykonaniu Drift Fun Kielce. Nie zabraknie również widowiskowych wyścigów wraków samochodowych, w których udział może wziąć dosłownie każdy. SCP, to także prestiżowa strefa Dream Cars, czyli najpiękniejsze i najdroższe samochody świata w jednym miejscu. Dla miłośników jednośladów przygotowane zostały pokazy Freestyle Motocross.

Wśród nowości m.in. występy jednej z najlepszych ekip kaskaderskich w Europie – Flott Cascaders Team, współpracującej na stałe przy największych hollywoodzkich produkcjach. Po raz pierwszy utworzona zostanie Strefa Truck, a w niej m.in. ciężarówki biorące udział w największych rajdach, ciężarówki tuningowane, czy ciężarówki z USA. Strefa to także możliwość spotkania z kierowcami tych fascynujących maszyn. Ponadto kluby motoryzacyjne z całego świata i najciekawsze perełki tuningowe, zawody car audio, zabytkowe pojazdy z kraju i zagranicy, szayowozy oraz strefa militarna. Dla miłośników motoryzacji Summer Cars Party 2014 to prawdziwa bomba.

SCP 2014 to również koncerty największych światowych gwiazd muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki elektronicznej i house’owej: Dj Quicksilver, Adam De Great, C-BooL, neeVald oraz najlepsi Dj’s ze Śląska. Summer Cars Party 2014 to ryk silników w rytm klubowych brzmień. Mocne muzyczne uderzenie i dodatkowe atrakcje takie, jak: skok na bungee oraz wesołe miasteczko o powierzchni 4000 m2 zapewnią ogrom atrakcji dla wszystkich gości.

Summer Cars Party nie zapomina o potrzebujących. W tym roku wziął pod swoje skrzydła Dom Aniołów Stróżów. Zorganizowana zbiórka wspomoże budżet i zostanie przeznaczona na cele statutowe organizacji, a aniołowi podopieczni pojawią się na scenie.

Summer Cars Party 2014 odbędzie się już w najbliższy weekend 6-7 września na lotnisku Muchowiec. W imieniu organizatorów imprezy serdecznie zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.