Reklama

Katedra Transportu Szynowego Politechniki Śląskiej Politechniki Śląskiej do zamknięcia. Studenci i związkowcy protestują [Zdjęcia]

AM

fot. Alberto Gonzalez Garcia
Reklama

Dzisiaj w Katowicach odbył się protest w obronie Katedry Transportu Szynowego Politechniki Śląskiej. Po decyzji o zamknięciu wydziału powstał Komitecie Obrony Katedry, który wraz ze związkowcami z Sierpnia 80 i studentami protestował dzisiaj pod budynkiem wydziału. 

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Aby ich przywrócić do życia proponuje otworzyć nastepujące kierunki płatne : Zarządzanie transportem szynowym (no bo spółek nie brakuje, a szefów kompetentnych tak), Zarządzanie wagonem (taka podyplomówka dla tych co chcą zostać konduktorami, żeby umieli bilet skasować i kibel ogarnąć jak będzie brudny), Technik kontroler biletów z językiem angielskim ( modna nazwa, potrzebny zawód), Technik kontroler biletów z językiem niemieckim ( No bo jak się ma dużo kierunków to można się o dotacje starać), Technik sprzedaży biletów ( bo połapać się w siatce połączeń i wsadzanie do drukarki kartki papieru wymaga 3-ch lat conajmniej) no i oczywiście możnaby jeszcze otworzyć Instytut Wokalny Zapowiedzi Dworcowych przy UŚ- co by to profesorowie mieli dodatkowy hajs, a na dworcach zapowiadali ludzie do tego przygotowani.

  2. Widać umysłowe zacofanie. Chwała tym co kolej kojarzą tylko z dworcami i konduktorami… natomiast przejazd kolejowy czy torowisko robi się samo – wystarczy zaklęcie ABRAKADABRA i już JEST!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie