FOTO: Policja Katowice / Materiały Prasowe
Reklama

10 września o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury Giszowiec przy Placu pod Lipami 1 odbędzie się kolejna Policyjna Debata – spotkanie policji z mieszkańcami Katowic.

Cykl spotkań ma na celu zdiagnozowanie oczekiwań i potrzeb katowiczan w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Mieszkańcy będą także mogli przekazać Policji swoje obawy i poinformować o zaobserwowanych niebezpieczeństwach. Dzięki takiej wiedzy mundurowi będą mogli lepiej dostosowywać swoje działania do potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Ma się to przełożyć na poprawę jakości życia dzięki eliminowaniu takich zjawisk i dzięki temu większemu poczucia bezpieczeństwa w mieście.

Reklama

Osoby, które uczestniczyły w dotychczasowych spotkaniach, zaznaczały, że dotąd brakowało możliwości właśnie takiego bezpośredniego kontaktu z funkcjonariuszami, dzięki czemu mogliby zwrócić uwagę na lokalne problemy.

W trakcie debat będzie również możliwość rozmowy z pracownikami Urzędu Miasta Katowice, Straży Miejskiej, policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach oraz pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a nawet strażakami.

Więcej informacji oraz dokładny harmonogram debat można znaleźć na stronie internetowej Śląskiej Policji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.