Co ciekawego dzieje się w ten weekend? Przygotowaliśmy specjalnie dla was kalendarium wydarzeń, które zapowiadaliśmy wcześniej na Infokatowice.pl.

Sobota – 23 sierpnia: 

2 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych

W Klubie muzyczny Old Timers Garage na ul. Gen. Jankego 132 w Piotrowicach zaprezentowane zostaną absolutne perły motoryzacji. Start o 8.00 na parkingu strzeżonym przy ul. Szewskiej w Katowicach-Piotrowicach.
Więcej na temat wydarzenia

Reklama

Tauron Nowa Muzyka w Muzeum Śląskim
start o 19:00

To co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów, udowadniając jednocześnie, że brzmienia praktycznie całkowicie nieobecne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Katowic sporą grupę fanów niebanalnej muzyki z Polski jak i całej niemalże Europy.
Więcej na temat wydarzenia

Brafittingu w SCC

Silesia City Center warsztaty brafittingu, czyli dopasowywania bielizny, połączone z konsultacjami dotyczącymi pielęgnacji i zdrowia biustu.
Więcej na temat wydarzenia

 

Niedziela – 24 sierpnia

„Gryfny Bieg”

W samo południe, wystartuje kolejny bieg zaliczany do cyklu „Parkowej Korony Biegów” –. Dystans wyniesie 5 km.
Więcej na temat wydarzenia

Jarmarku Produktów Tradycyjnych

Śląsk zawsze słynął z dobrego jedzenia, nic więc dziwnego że na ministerialnej liście chroniącej produkty tradycyjne nasz region ma ich aż 111. Wiele z nich będzie można zobaczyć, powąchać i posmakować podczas przygotowywanego właśnie Jarmarku Produktów Tradycyjnych w skansenie.
Więcej na temat wydarzenia

Tauron Nowa Muzyka – zamknięcie festiwalu od 20.00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 17 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.