Konkurs Młody Przedsiębiorca 2014 ma wskazać najlepszych z najlepszych (fot.sxc.hu)

Czasy takie, że własny biznes to spore ryzyko. Nic więc dziwnego, że niewielu młodych ludzi szuka swojej szansy właśnie we własnej firmie. Sytuację próbuje zmienić Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jak? M.in. organizując specjalny konkurs.

Już niedługo, bo w dniach od 22 do 25 września 2014 roku, czeka nas w Katowicach największe spotkanie firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Europie – IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wieczorna Gala po pierwszym dniu wydarzenia stanie się także areną finału konkursu „Młody Przedsiębiorca Roku 2014”. Został on zorganizowany w ramach programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, prowadzonego przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Reklama

Konkurs „Młody Przedsiębiorca Roku 2014” trwa od 1 sierpnia do 25 września 2014 roku i podzielony jest na 2 etapy. W 1 etapie, w którym zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia, uczestnicy wypełniają formularz zgłoszeniowy i w kilku zdaniach opisują swój największy sukces związany z prowadzonym własnym biznesem. Etap 2 to casting konkursowy przed jurorami: każdy z Młodych Przedsiębiorców będzie miał za zadanie zaprezentować swój biznes, przy czym formuła wystąpienia jest dowolna. Jurorami są członkowie zespołu zarządzającego oraz eksperci Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”.

Przedsiębiorcy wybrani w konkursie wezmą udział w wyjątkowej Gali „Moda na Biznes” z udziałem ważnych osobistości Kongresu, która odbędzie się w westybulu Gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Będzie więc to doskonała okazja, by zadebiutować w gronie wybitnych postaci, a także nawiązać z nimi bezpośredni kontakt oraz wymienić doświadczenia.

Warunki uczestnictwa w konkursie są trzy: należy spełniać wymagania Programu dla Młodych Przedsiębiorców, czyli mieć mniej niż 35 lat i prowadzić swoją firmę jako właściciel (współwłaściciel ) lub wspólnik nie dłużej, niż 3 lata oraz zarejestrować się na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.

Szczegóły zawiera Regulamin konkursu „Młody Przedsiębiorca Roku 2014”, dostępny na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.