Prace drogowe w Katowicach / fot. Infokatowice.pl

W najbliższy poniedziałek (11 sierpnia) nastąpi otwarcie dla ruchu odcinka ul. Kościuszki od wiaduktu kolejowego w ciągu ul. Św. Jana do Placu Miarki – informuje katowicki magistrat. Wtedy też rozpocznie się kolejny etap robót związanych z przebudową ulicy Kościuszki.

Możliwy będzie skręt w prawo spod wiaduktu na ul. Kościuszki, natomiast skręt w lewo będzie jeszcze zamknięty. Otwarty zostanie również przejazd na ciągu ulic Kopernika – Plac Miarki w kierunku ulic Kochanowskiego i Jagiellońskiej, możliwy również będzie skręt w prawo z jednokierunkowej ulicy Kochanowskiego na ul. Wojewódzką.

Zamknięty dla ruchu przejazdowego będzie odcinek ul. Kościuszki od Placu Miarki do skrzyżowania z ulicami Poniatowskiego i Szeligiewicza, zapewniony będzie jedynie dojazd do posesji. Przekraczanie (przejazd) ulicy Kościuszki możliwe będzie w rejonie Placu Miarki oraz na ciągu ulic Poniatowskiego – Szeligiewicza (dwukierunkowa). Oznakowane będą stosowane objazdy. Odcinek ul. Kościuszki od skrzyżowania z ulicami Poniatowskiego i Szeligiewicza  do wiaduktu nad autostradą A4 dopuszczony będzie tylko dla autobusowej komunikacji zastępczej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.