W nadchodzący weekend katowiczanie będą mogli bawić się przy dźwiękach artystów, którzy wystąpią na tegorocznym OFF Festival.

Koncerty odbywać się będą od piątku do niedzieli w kilku lokalizacjach, które zmieniają się w zależności od dnia. W czwartek można wybrać się do Kina Rialto, Klubu Hipnoza, KATO.Baru, a nawet Parafii Ewangelicko-Augsburskiej. W piątek na Muchowcu przenosimy się już na poszczególne: mBanku, Leśną, Trójki i Eksperymentalną, gdzie koncerty odbywać się będą już do końca festiwalu.  Łącznie usłyszeć będzie można kilkudziesięciu artystów, a wśród nich: The Jesus And Mary Chain, Belle & Sebastian, Slowdive, The Notwist, Neutral Milk Hotel, Glenn Branca, Andrew W.K, Deafheaven, Michael Rother presents the music of NEU! and Harmonia oraz oczywiście samego pomysłodawcę Artura Rojka.

Jak czytamy na stronie internetowej OFF Festival nie jest modny, bo wiele trendów po prostu wyprzedza. Nierzadko artyści zapraszani do Katowic najlepsze płyty mają dopiero przed sobą i swój przełomowy materiał ćwiczą na polskiej publiczności.

Niewątpliwie jest to jedno z największych wydarzeń nie tylko w Katowicach, ale i na całym Śląsku. Organizatorów należy pochwalić nie tylko za skuteczność w pozyskiwaniu artystów, ale też za stworzenie świetnego zaplecza. Na stronie internetowej możemy znaleźć nie tylko informacje na temat samego OFFu, ale także dowiedzieć się, gdzie można przenocować czy odświeżyć się po podróży, a nawet naładować telefon, co z pewnością przyda się zwłaszcza przyjezdnym.

Więcej informacji o artystach, możliwość zakupu biletów oraz program OFF Festival na oficjalnej stronie. http://off-festival.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.