Lilly Hates Roses
Reklama

Aż dwa razy tego samego dnia w Katowicach zagra Lilly Hates Roses. Entuzjastycznie przyjęty na Openerze i Slot Art Festiwalu zespół wystąpi 25 lipca najpierw na ul, Gliwickiej, a nieco później tego samego dnia na ul. Mariackiej.

Zespół inspirowany amerykańskim folkiem zagra na podwórku Domu Aniołów Stróżów na ul. Gliwickiej 148 o godzinie 18:00. Po godzinie 20:00 wystąpi na Mariackiej gdzie podczas koncertu Anioły będą zbierać fundusze na działalność stowarzyszenia.

Reklama

Lilly Hates Roses to toruńsko – poznański duet który powstał w 2012 roku. Twórczość sięga głęboko zakorzenionego amerykańskiego folku. Zespół, który już za sprawą pierwszej nagranej piosenki – czyli pogodnej, bezpretensjonalnej „Youth” – zwrócił na siebie uwagę całego świata (dzięki coverom „Youth” nagranym m.in. przez Sarah Blackwood z Walk Off The Earth), wygrał konkurs Make More Music, organizowany przez Empik i podpisał kontrakt płytowy z Sony Music Poland.

„Something to happen”, debiut duetu Lilly Hates Roses to 13 utworów – osadzonych w indie-folku, wspomaganych awangardową elektroniką, otoczonych melancholijnymi osobistymi tekstami.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.