Misia Furtak

Misia Furtak zagrała wspaniały koncert na podwórku przy ul. Mariackiej. Podczas występu zbierano pieniądze na działalność Domu Aniołów Stróżów.

Misia Furtak jest jedną z najważniejszych postaci, jakie pojawiły się w polskiej muzyce rozrywkowej na przestrzeni ostatnich lat. Wokalistka, basistka i autorka tekstów Très.b od premiery krążka „Scylla and Charybdis” stopniowo wybijała się na pierwszy plan rodzimej popkultury. Teraz, już jako laureatka Fryderyka i Paszportu Polityki, wykorzystuje przerwę macierzystej formacji na premierę debiutanckiego materiału solowego – „Epka”.

W tym tygodnu Misia zawitała do Katowic na Mariacką, gdzie dała znakomity popis swoich możliwości wokalnych na estradzie wystawionej na jednym z podwórek. Podwórko z pewnością ograniczało frekwencję, ale i tak przez naprawdę świetny występ przewinęło się kilkaset osób.

Podczas koncertu wolontariusze Domu Aniołów Stróżów zbierali pieniądze na wsparcie działalności stowarzyszenia.   – Dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały nam pieniądze – powiedział Maciej Rogóż z Domu Aniołów Stróżów. – Zostaną one wykorzystane na prowadzenie naszych świetlic i kontynuowanie pracy z dzieciakami z Załęża – dodał Rogóż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.