fot.facebook/korwinmikke

Ta informacja lotem błyskawicy obiegła wszystkie media! Katowicki poseł Parlamentu Europejskiego Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego! “Spotk.posłów do PE w MSZ:powiedziałem “dzień dobry” posłowi Korwin Mikkemu,uderzył mnie w twarz. To nie jest normalne!!” – napisał na swoim Twitterze Michał Boni. Sprawę opisał także w sieci sam Korwin-Mikke!

Jak pisze Janusz Korwin-Mikke na swoim profilu na Facebooku: “Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego. Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie – by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!”

Reklama

Dlaczego Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego? Wyjaśnia to Korwin-Mikke na swoim FB: “Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej – która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił…). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich – i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był – i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił” – piesze Janusz Korwin Mikke na swoim Facebooku.

Do spoliczkowania Boniego przez Korwin-Mikke doszło podczas spotkania europosłów w pałacyku na Foksal,  zorganizowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Sam Michał Boni potwierdzając, że doszło do jego spoliczkowania przez europosła Nowej Prawicy dodaje, że nie wie, jaki dalszy tok nada tej sprawie. Kroki podjęło już za to MSZ. Ministerstwo Spraw Zagranicznych sprawę spoliczkowania Michała Boniego przez Janusza Korwin-Mikke skieruje do prokuratury. MSZ chce, aby śledczy zajęli się tą sprawą pod kątem napaści.

2 KOMENTARZE

  1. Mikke będzie jak Hitchcock. Zaczyna swoją kadencję od wystrzału, a potem pewnie będzie jeszcze ciekawiej, tylko że na arenie międzynarodowej. Wstydu się wszyscy najemy pewnie nie raz.

  2. Może ty sie najesz, bo ja nie. Idz i lepiej wstydz się za tych politykow ktorzy rozkradają nasz kraj i ośmieszają nas zewnętrznie. Wstydz się za tych, przez których od przyszłego roku będziemy płacić Żydom odszkodowanie za holocaust tzw “kombatantom” misieczną dożywotnią kwote w wys. 100 euro. Kilka milionów rocznie nie nasze. O tym w mediach cisza.

    Jan korwin Mikke jest autentyczny i szczery do bolu – dotrzymał słowa ze go spoliczkuje i to zrobił. Nie podoba ci sie co robi, to nie czytaj o nim, nie sluchaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.