FOTO: Przystanek Śniadanie

Gdzie spędzać niedzielne poranki w Katowicach? Może w Parku Powstańców Śląskich, smakując świeże pieczywo i popijając je aromatyczną kawą w towarzystwie ciekawych ludzi.

Ma to być alternatywa na spędzenie wolnych chwil w weekend. Zamiast siedzieć przez telewizorem czy komputerem można skosztować zdrowej żywności, domowych wypieków, smacznych warzyw i owoców, aromatycznych serów i pachnącego pieczywa. Ponadto istnieje możliwość poczytania gazety, wzięcia udziału w warsztatach czy jodze. Dzieci mogą spędzić czas przy kole garncarskim, sadząc roślinki czy uczestnicząc w ciekawych zajęciach. Aktualny program cotygodniowych Przystanków Śniadanie znajdziecie na fan page: www.facebook.com/sniadanienatrawie1

Jak mówi współorganizator Przystanku Rafał Kowalkowski inspiracją do wcielenia w życie tej inicjatywy był sukces podobnych wydarzeń w Berlinie, Hamburgu czy Warszawie. Ślązacy nie mieli możliwości udziału w podobnej imprezie. – Na pierwszym przystanku było 7 wystawców, ostatnim razem było już ich 23 – mówi Rafał Kowalkowski– szacujemy, że łącznie wszystkich osób przewinęło się przez przystanek nawet 1500 – dodaje.

Reklama

Spotkania obywają się w każdą niedzielę w godz. 9.00-14.00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 24 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.