Urząd Miasta Katowice / Fot. Artur Maciaszczyk / Infokatowice.pl

W maju urzędnicy miasta Katowice na wyjazdy zagraniczne wydali prawie 59 tys. złotych. Gdzie i po co jechali?

Wielka Brytania, Holandia, Francja,  Niemcy i Stany Zjednoczone to miejsca, do których udali się katowiccy urzędnicy w maju. Jak się dowiedzieliśmy w magistracie, ogółem koszt wyjazdów zagranicę w maju 2014 roku to 58.606,56 zł.

Jeden z urzędników wyjechał do francuskiego Saint-Etienne w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci. Inny w Londynie wziął udział w spotkaniu dotyczącym Elektrycznych Pojazdów Miejskich, w Edynburgu jeden z inspektorów brał udział w spotkaniu Platformy Współpracy stowarzyszenia EUROCITIES. Natomiast Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego wziął udział w XIV Europejskim Kongresie Urzędników Stanu Cywilnego w holenderskim Noordwijkerhout. Urzędnicy jechali też do Frankfurtu na Międzynarodowe Targi Turystyki Biznesowej i Przemysłu Kongresowego IMEX 2014. Na 5-dniowe targi pojechało trzech urzędników i jeden z wiceprezydentów, który zabawił tam trzy dni. Od 31 maja do 5 czerwca urzędnicy byli również w Nowym Jorku. Wzięli udział w konferencji Word BPO/ITO Forum oraz w spotkaniach z inwestorami. Wraz prezydentem Katowic, Piotrem Uszokiem do Nowego Jorku pojechało czterech urzędników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.