Już w najbliższą niedzielę w Katowicach Przystanek Śniadanie! fot.facebook
Reklama

Nie trzeba – jak sądzą niektórzy – chodzić w „rurkach” i lubić hipsterskie klimaty. Wystarczy chcieć poznać ciekawych ludzi, spróbować nietuzinkowych potraw i dowiedzieć się sporo o zdrowym i świadomym odżywianiu się. A przede wszystkim zerwać z  niedzielną, śniadaniową sztampą. Taki właśnie jest cel, jaki postawili sobie organizatorzy nietypowej akcji. W Katowicach w każdą niedzielę odbywa się Przystanek Śniadanie.

Raz w tygodniu – w niedzielę – w samym centrum Katowic w Parku Powstańców Śląskich zielona przestrzeń w pobliżu Skrzydeł wypełnia się kocami, koszami piknikowymi, leżakami i ludźmi. Jedzącymi i rozmawiającymi. Raz w tygodniu – w każdą niedzielę w Katowicach organizowany jest bowiem Przystanek Śniadanie. W każdą niedzielę pomiędzy 9.00 rano a 14.00 popołudniu w Katowicach pod pomnikiem gen.Jerzego Ziętka spotykają się fani zdrowej żywności, ciekawych potraw. a także z tygodnia na tydzień liczniejsi producenci zdrowej żywności, domowych wypieków, smacznych warzyw i owoców, aromatycznych serów i pachnącego pieczywa.

Przy dużym stole, na świeżym powietrzu można wypić poranną kawę, poczytać gazetę, wziąć udział w warsztatach czy jodze. Można także wygodnie rozłożyć się z „gastro” na kocyku. Przystanek Śniadanie w Katowicach to nie tylko impreza dla dorosłych. Dzieci spędzą czas przy kole garncarskim, sadząc roślinki czy uczestnicząc w ciekawych zajęciach. Z każdym tygodniem przybywa zarówno wystawców jak i odwiedzających Przystanek Śniadanie. Amatorzy nietuzinkowego podejścia do porannego, niedzielnego posiłku mile widziani są w w Parku Powstańców Śląskich w każdą niedzielę. Najbliższe śniadanie na katowickiej trawie będzie można zjeść 21 czerwca. Wstęp oczywiście wolny.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.