Herb GKS Katowice
Reklama

Na dzisiejszej konferencji prasowej prezes GKS Katowice Wojciech Cygan poinformował, że zarząd klubu zdecydował się na przedłużenie umowy z trenerem Kazimierzem Moskalem. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2014/2015.

Prezes stwierdził, że pomimo rozczarowania grą katowickiej drużyny w obecnej rundzie, zarząd jest zadowolony z pracy trenera i wierzy, że drużyna pod wodzą Moskala, po przeprowadzeniu koniecznych przetasowań w składzie, będzie w stanie walczyć o najwyższe cele.

Reklama

Moskal powiedział, że po zaufaniu, jakie otrzymał w klubie, pomimo słabej gry zespołu, nie miał żadnych wątpliwości co do przedłużenia umowy. Obiecał także, że w przyszłym sezonie zrobi wszystko, żeby gra Gieksy cieszyła wszystkie osoby związane z klubem, a przede wszystkim kibiców.

Kazimierz Moskal swoją karierę trenerską rozpoczął w 2005 r. w Wiśle Kraków. Przez kolejnych kilka lat był głównie asystentem różnych trenerów Wisły. Ma też za sobą epizody pracy w charakterze pierwszego szkoleniowca krakowskiej drużyny (w roku 2007 oraz na przełomie lat 2011-2012). Od 2013 r. prowadzi GKS Katowice, kiedy to na ławce trenerskiej zastąpił Rafała Góraka.

Podczas konferencji prasowej prezes Cygan wspomniał także o jednej zmianie w sztabie szkoleniowym Gieksy. Zarząd klubu zdecydował, że trener Tomasz Owczerek przestanie pełnić funkcję szkoleniowca drużyny rezerw i skupi się jedynie na pracy asystenta trenera Moskala.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.