Herb GKS Katowice
Reklama

Prezes GKS Katowice Wojciech Cygan poinformował na konferencji prasowej, że klub podpisał umowę z Rafałem Pietrzakiem na kolejne dwa sezony.

22-letni obrońca przyszedł do Katowic w lecie ubiegłego roku. Jak dotąd rozegrał w barwach GKS 27 meczów, strzelając jedną bramkę. Swoją karierę sportową rozpoczął w Zagłębiu Sosnowiec. Przed pojawieniem się w Gieksie miał jeszcze krótkie epizody gry Górniku Zabrze i Piaście Gliwice. W obecnej rundzie, tak nieudanej dla katowickiego klubu, jest jednym z nielicznych zawodników, o których można powiedzieć, że nie zawiedli oczekiwań kibiców.

Reklama

Prezes Gieksy podczas konferencji podkreślił, że umowa z Pietrzakiem jest dopiero początkiem zmian jakie czekają klub w najbliższych miesiącach. Cygan powiedział, że po zakończeniu rundy wiosennej klub pożegna się z wieloma zawodnikami, którzy nie spełnili pokładanych w nich oczekiwań. Dodał, że już teraz prowadzone są rozmowy z ich następcami, ale nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. Prezes podkreślił, że celem zarządu w najbliższym czasie jest wzmocnienie drużyny, przy jednoczesnym obniżeniu pensji wypłacanej zawodnikom.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.