Z okazji zbliżającego się Mikołaja, mamy dla Was podwójne zaproszenie na 2- dniowy pobyt w Hotelu Vestina w Wiśle Malinka. Zaproszenie obejmuje jeden nocleg dla dwóch osób ze śniadaniami.

W tym hotelu gość ma się czuć jak u siebie, dlatego zadbano najdrobniejsze szczegóły, przy aranżacji wnętrz. Vestina to także obiekt przyjazny dzieciom, w którym na pociechy czeka szereg atrakcyjnych rozrywek oraz specjalnych udogodnień. Hotel usytuowany jest blisko skoczni im. Adama Małysza oraz dwóch wyciągów narciarskich.

Reklama

Vestina chwali się też restauracją, bo jest czym. – Serwowane przez nas dania oparte są na tradycyjnej kuchni polskiej z nutą regionalizmów zaczerpniętych z samego serca Beskidów oraz akcentami kuchni karpackiej i śródziemnomorskiej. Do przygotowania wszystkich naszych wybornych specjałów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty od regionalnych dostawców oraz sezonowe, świeże warzywa – zachęcają przedstawiciele hotelu.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 01.12.2017 (piątek) do 06.12.2017 (środa) do godziny 09:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Co według Ciebie jest najlepszym prezentem na Mikołaja?”

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u.