Agata Ibrom

Agata Ibrom jest aktywną członkinią Fundacji Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Katowicach, gdzie pomaga i wspiera inicjatywy mające na celu pomoc dzieciom, szczególnie tym w trudnej sytuacji życiowej i niepełnosprawnym, to właśnie za działalność w tej sferze została nominowana w plebiscycie na Katowiczankę 2016 Roku.

Pasjonatka i popularyzatorka świadomego obywatelstwa i idei konstytucyjnych. We współpracy ze Stowarzyszeniem im. Prof. Zbigniewa Hołdy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach w ramach #TygodniaKonstytucji prowadziła społecznie zajęcia, mające na celu zachęcenie młodych ludzi do większego zainteresowania sprawami publicznymi. Inicjatywę tę od dwóch lat wspiera merytorycznie była sędzia Trybunału Konstytucyjnego prof. Ewa Łętowska, a patronatem objął ją Rzecznik Praw Obywatelskich.

Reklama

W praktyce zawodowej stawia na interdyscyplinarność, gdzie wiedzę prawnicza łączy z praktyką z zakresu nauk politycznych oraz doświadczeniem w zarządzaniu projektami i biznesem. Propagatorka czynnego udziału kobiet w biznesie. Bierze udział się konferencjach, spotkaniach oraz warsztatach dla kobiet województwa śląskiego. Prowadząc własną Kancelarię Radcy Prawnego (www.kancelariaibrom.pl), wraz z zespołem, doradza, chroni i pomaga rozwijać biznes firmom z Katowic i okolic, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju przedsiębiorczości w Katowicach i regionie.

Reklama