Reklama

W sobotni poranek, 15 czerwca, przed kinami sieci Helios w całej Polsce ustawiły się tłumy fanów, którzy przybyli po darmowe wejściówki na premierę pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka”. Mamy zdjęcia z kina Helios w Katowicach.

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety wystarczyło dokonać rejestracji na dedykowanej stronie w terminie od 3 czerwca godz. 12:00 do 14 czerwca do godziny 11:59, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu.

Reklama

Ród Smoka” to mój ulubiony serial i nie mogłam przegapić okazji aby zobaczyć najnowszy odcinek na wielkim ekranie – powiedziała Monika, jedna z co najmniej setki osób czekających na uruchomienie kas o godzinie 10.00.

Jestem tu już od ósmej, ale warto było wstać w sobotę tak wcześnie. W poniedziałek czekają na nas wielkie emocje, tego nie można było przegapić! – cieszy się Tomek, który ma już swoje bilety.

Trzeba przyznać, że pracownicy kina Helios w Katowicach mieli pełne ręce pracy, starając się sprawnie obsłużyć napływające tłumy. Pomimo długich kolejek, atmosfera była bardzo pozytywna!

Jesteśmy zachwyceni ogromnym zainteresowaniem naszą akcją – powiedziała Alicja Malara, Dyrektor kina Helios w Katowicach – Fani „Rodu Smoka” pokazali, jak bardzo kochają ten serial, a my cieszymy się, że możemy zaoferować im tak wyjątkowe doświadczenie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka” będzie miał premierę na wielkim ekranie w poniedziałek, 17 czerwca, o godzinie 20.00. Tylko w kinach Helios!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.