foto: gieksainfo.pl
Reklama

GieKSa pokonała wczoraj w Gdyni Arkę 1:0 po bramce Adriana Błąda. Dzięki temu zwycięstwu katowiczanie awansowali do ekstraklasy. Teraz czas na świętowanie.

Na zakończenie rundy jesiennej Trójkolorowi zajmowali dopiero 11 miejsce w tabeli i tracili do liderującej Arki Gdynia aż 10 punktów. Na wiosnę grali jednak jak z nut i stopniowo przesuwali się na coraz wyższą pozycję, aż w końcu w ostatniej kolejce pokonali w Gdyni Arkę i dzięki temu zwycięstu zrównali się z nią punktami. Dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich pojedynków zajęli ostatecznie drugą pozycję w tabeli, premiowaną bezpośrednim awansem do ekstraklasy.

Reklama

Fani GieKSy czekali na to od 19 lat, nie może więc dziwić, że teraz nadszedł więc czas na świętowanie historycznego sukcesu. Dzisiaj o 17.00 na Placu Sławika i Antalla przed Spodkiem odbędzie się feta z okazji powrotu GKS-u na najwyższy poziom rozgrywek. Serdecznie na to wydarzenie zapraszamy, będzie to bowiem dobra okazja do podziękowania trenerowi Rafałowi Górakowi i piłakrzom za świetnie wykonaną pracę.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.