Wieczór wyborczy Forum Samorządowego i Marcin Krupa / fot. Marcin Krupa / Facebook
Reklama

Marcin Krupa wygrywa w pierwszej turze. Zdeklasował rywali, wynika z sondażu exit poll przeprowadzonego przez IPSOS na zlecenie TVN24. „To dla mnie ogromny zaszczyt, ale też poważne zobowiązanie, by w kolejnych 5 latach zrealizować program wyborczy” – stwierdził Krup.a 

Marcin Krupa zdobył 66,5% (KW Forum Samorządowe i Marcin Krupa z poparciem PO) – według wyników sondażowych. Drugie miejsce zajął Leszek Piechota z 9,7% (PiS), Trzeci był Dawid Durał (KWW Katowice 2050), czwarty był Marek Strzałkowski 7,3%, na końcu pojawił się Jacek Budniok 7,1% (Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy). 

Reklama

W mediach społecznościowych prezydent Katowic zamieścił oświadczenie:

„Drogie Katowiczanki, Drodzy Katowiczanie, dziękuję za tak duże zaufanie. To dla mnie ogromny zaszczyt, ale też poważne zobowiązanie, by w kolejnych 5 latach zrealizować program wyborczy – „Umowę z mieszkańcami Katowic”. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich osób które wzięły udział w wyborach – bez względu na to, na kogo oddały swój głos.

Pamiętajmy, że prezydent sam nie zdziałałby wiele. Dlatego serdecznie dziękuję całej Ekipie „Forum Samorządowego i Marcin Krupa”. To kilkadziesiąt osób, które przez ostatnie 5 lat ciężko i z zaangażowaniem pracowały na rzecz Mieszkanek i Mieszkańców naszego miasta. Dziękuję także moim Przyjaciołom i Znajomym za każde życzliwe słowo i wszelką pomoc. Współpraca z takimi ludźmi to dla mnie duże wyróżnienie i dzisiejszy sukces – jest także Waszym sukcesem!

Największe podziękowania należą się oczywiście mojej całej, wspaniałej Rodzinie, a w szczególności żonie i dzieciom, na których zawsze mogę liczyć.
Czasu na świętowanie nie będzie. W najbliższych dniach spotkam się z moimi współpracownikami, by przydzielić im nowe zadania wynikające z mojego programu wyborczego.

Budowa 2 nowych basenów, 57 km dróg rowerowych, utworzenie nowych parków czy rewitalizacja terenów wokół 7 stawów to tylko przykładowe zadania, które wymagają dobrego przygotowania, by zrealizować je w terminie. Wiele projektów będę także konsultował z mieszkańcami – tak, by w możliwie jak największym stopniu odpowiadały społecznemu zapotrzebowaniu” – napisał Marcin Krupa.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.