Pożegnalny wykład prezesa GKS-u Katowice / fot. YT/GKS Katowice
Reklama

Marek Szczerbowski zrezygnował z funkcji prezesa GKS-u Katowice. Potwierdzają się informacje, które podawaliśmy niedawno. Prezes GKS-u Katowice odszedł ze stanowiska. 

Marek Szczerbowski zrezygnował z funkcji prezes GieKSy w ostatni piątek, podczas wykładu podsumowującego swoją działalność na stanowisku prezesa spółki. Na wykład zaproszono wybranych dziennikarzy, był też wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun. 

Reklama

O tym, że Szczerbowski żegna się z GKS-em Katowice mówi się od kilku miesięcy. Sam miał o tym poinformować prezydenta Marcina Krupę.  Prezes był w ostrym konflikcie z kibicami, którzy nawet bojkotowali mecze. O ile oficjalnie miasto okazało mu duże wsparcie, choćby organizując konferencje i podpisując deklaracje „Stop agresji w świecie sportu”, to konflikt na linii klub – kibice mocno obciążał funkcjonowanie GieKSy. 

W trakcie zgrzytów z kibicami, Szczerbowskiemu miano grozić, ale ostatecznie żadnego zgłoszenia na policje wtedy nie było. W między czasie kibice brutalnie punktowali prezesa GKS-u Katowice zarzucając mu w sumie kiepskie zarządzanie klubem i rozłożenie na łopatki działu marketingu. 

Ostatecznie kibice przerwali bojkot meczów, a Szczerbowski odszedł ze stanowiska. Poniżej cały pożegnalny wykład prezesa GieKSy. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.