Prezes Marek Szczerbowski / fot. GKS Katowice / Facebook
Reklama

Koniec ery Marka Szczerbowskiego w GKS-ie Katowice? Z nieoficjalnych informacji wynika, że prezes klubu żegna się ze stanowiskiem. Oficjalnie klub tego nie potwierdza.

Rzecznik GKS-u Katowice Michał Kajzerek nie potwierdza, ale też nie zaprzecza, co jest dość wymowne. Poprosił o maila w sprawie. Z informacji osób zbliżonych do klubu i środowiska kibicowskiego wynika, że Marek Szczerbowski odchodzi z klubu. To źródło, które w przeszłości okazało się bardzo wiarygodne. 

Reklama

O tym, że Szczerbowski żegna się z GKS-em Katowice mówi się od kilku miesięcy. Prezes był w ostrym konflikcie z kibicami, którzy nawet bojkotowali mecze. O ile oficjalnie miasto okazało mu duże wsparcie, choćby organizując konferencje i podpisując deklaracje „Stop agresji w świecie sportu”, to konflikt na linii klub – kibice jest toksyczne dla tego pierwszego, dla samego miasta zresztą też. W końcu trudno uzasadnić wydawanie milionów złotych na piłkarzy, gdy kibiców nie ma na meczach. Klub to nie jest sztuka dla sztuki, bez kibiców nie ma racji bytu, zwłaszcza na garnuszku samorządu. 

W trakcie zgrzytów z kibicami, Szczerbowskiemu miano grozić, ale ostatecznie żadnego zgłoszenia na policje wtedy nie było. W między czasie kibice brutalnie punktowali prezesa GKS-u Katowice zarzucając mu w sumie kiepskie zarządzanie klubem i rozłożenie na łopatki działu marketingu. 

W lutym nowym wiceprezesem klubu został Krzysztof Nowak, podobnie jak Szczerbowski jest związany z AWF Katowice. To jego typuje się na nowego prezesa GieKSy. 

Prezes GKS-u Katowice w konflikcie z kibicami. Ci nie chodzą na mecze, przepraszać prezesa i miasta nie będą

 

Reklama

1 Komentarz

  1. Pseudo prezes który doprowadza wszystko do ruiny stadion śląski ledwo przetrwał jego dziadostwo Katowice to samo nieudolny pseudo polityk!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.