Patrol policji / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Potrzeba więcej patroli policji w Piotrowicach. Powodem kradzieże, dewastacje i niszczenie mienia, podaje katowicki radny, który w tej sprawie wystąpił do Prezydenta Miasta Katowice. 

Radny Dawid Kamiński (PiS) wystąpił do prezydenta Katowic w sprawie poprawy bezpieczeństwa w Piotrowicach. Po tym jak radnego zaalarmowali mieszkańcy.

Reklama

„W nawiązaniu do zgłoszeń mieszkańców Piotrowic zwracam się z prośbą o przeanalizowanie możliwości wprowadzenia ponadnormatywnych patroli policji szczególnie w okolicach osiedli przy ul. Żurawia oraz Jankego w Piotrowicach. Mieszkańcy często zgłaszają różnego rodzaju problemy związane z utrzymaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w okolicy tych ulic” – napisał radny w interpelacji. „Dotyczy to między innymi kradzieży, dewastacji, niszczenia mienia czy przesiadujących osób w godzinach popołudniowo-wieczornych” – dodał. 

Obecnie miasto jeszcze nie udzieliło odpowiedzi w tej sprawie. Magistrat ma dwa tygodnie na przeanalizowanie danego tematu i podjęcie konkretnej decyzji. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.