Reklama

Spodek opanowały księżniczki Disneya. „Mam tę moc” – śpiewały w Katowicach. „Disney Księżniczki Koncert” odbył się w katowickim Spodku i było to wydarzenie, które przyciągnęło wielu rodziców wraz z dziećmi. Dziewczynki często poprzebierane za swoje ulubione księżniczki Disneya miały okazję wysłuchać koncertu, który nie pozostawiał niedosytu. 

Co ciekawe, poprzebierane na koncert szły nie tylko dzieci, ale zdarzały się mamy i starsze siostry w strojach księżniczek. Generalnie koncert w Spodku okazał się wydarzeniem łączącym pokolenia. Pojawiały się utwory zarówno dla tych którzy 20-30 lat temu zaczynali swoje przygody z klasykami Disneya, jak np. „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas” czy „Król Lew”, choć i te dzieci doskonale znały. Było też coś zdecydowanie dla najmłodszych widzów jak utwór z bajki „Vaiana” czy absolutny hit wśród najmłodszych, czyli „Kraina Lodu” chyba ze znanym wszystkim utworem „Mam tę moc”. 

Reklama
Disney Księżniczki Koncert / fot. InfoKatowice.pl

Wokaliści na scenie pokazali klasę i kunszt wokalny, którego można się spodziewać po marce jaką jest Disney. Sara James, Sylwia Przetak, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Maciej Pawlak i Marcin Sosińsk z dużą dozą energii i gracji przechodzili przez kolejne utwory disnejowskich klasyków, okraszając całość teatralnym spektaklem, który ostatecznie doprowadził najmłodszych do tańca pod sceną. 

„Księżniczki Disneya” to wydarzenie dla całej rodziny, na które warto się wybrać, jedyny minus miał miejsce poza sceną – stanowczo zbyt długie kolejki po Popcorn. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.