Rozbity radiowóz / fot. Policja
Reklama

Radiowóz zderzył się z BMW w Katowicach. Pieszy został uderzony znakiem. W sumie 4 osoby trafiły do szpitala po piątkowym zdarzeniu na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Stęślickiego.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godziny 10.00. 

Reklama

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że oznakowany radiowóz na sygnałach uprzywilejowania uderzył w samochód osobowy marki BMW, który przewrócił znak drogowy. W zdarzeniu brał udział również 70-letni pieszy, który czekając przy przejściu dla pieszych, został uderzony znakiem drogowym. 4 osoby, w tym 2 policjantów, zostało przewiezionych na badania do szpitala” – wyjaśnia Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. „Pieszy, który został uderzony znakiem drogowym, po badaniach bez urazów został zwolniony do domu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowało grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała czynności procesowe. Na czas trwania obsługi zdarzenia skrzyżowanie było zamknięte, a policjanci wytyczyli objazdy” – dodaje.

BMW, które brało udział w zdarzeniu / fot. Policja

Radiowóz, który brał udział w zdarzeniu akurat jechał do potrącenia na ulicy Katowickiej. Tam 28-latek został potrącony przez Toyotę. Miało to miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych. 28-latek doznał urazu ręki i nogi. 

Kobieta, która kierowała pojazdem była trzeźwa. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.