Straż Miejska w Katowicach / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Mało chętnych do pracy w Straży Miejskiej w Katowicach. Do wczoraj przyjmowano papiery chętnych do pracy w katowickiej straży miejskiej. Już wiadomo, że na pewno nie uda się wypełnić wszystkich etatów, które chce obsadzić jednostka.

W sumie 32 etaty czekały na chętnych. Zgłosiło się znacznie mniej osób, co oznacza, że zostanie zorganizowany prawdopodobnie kolejny nabór. Jak poinformował InfoKatowice.pl, Jacek Pytel z katowickiej straży miejskiej, papiery o przyjęcie do straży złożyło 17 kandydatów. Co oczywiście, nie oznacza, że wszyscy zostaną zatrudnieni. Może się choćby okazać, że nie wszyscy spełniają formalne wymagania do pracy w straży.

Od kandydatów wymaga się polskiego obywatelstwa, ukończonego 21 roku życia, wykształcenia co najmniej średniego, nienagannej opinii, uregulowanego stosunku do służby wojskowej, dobrej sprawności fizycznej oraz niekaralności sądowej. Jednostka oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2.940,00 zł, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 12 miesięcy. Następnie jest szansa na awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3.215,00 zł brutto. Do tego „13-tki”, bezpłatne szkolenia, ubezpieczenie grupowe czy świadczeń socjalne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.