Joanna / fot. Siepomaga.pl
Reklama

Potrzebna pomoc dla żony katowickiego policjanta. Jej życie wyceniono na 1,5 mln zł. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Od tej pory jej mąż (policjant z Wydziału Prewencji KWP Katowice) 14-letnia córka, bliscy oraz lekarze walczą o jej zdrowie. Pomóc może jej specjalistyczna terapia CAR T-cell. Niestety, jej koszt jest astronomiczny, chodzi o około 1,5 mln zł. Zorganizowano zbiórkę na leczenie.

„Wszyscy wiemy, że życie jest bezcenne i o każde należy walczyć do końca. Szczególnie wiedzą to policjanci i pracownicy Policji, którzy każdego dnia poświęcając się służbie czy pracy, niejednokrotnie ratują życie innych. Dlatego chcielibyśmy poprosić o wsparcie, w walce o zdrowie żony naszego kolegi policjanta Michała, który wspólnie z 14-letnią córką Julią, próbują pomóc najbliższej im osobie Joannie – żonie i mamie” – apelują w specjalnym komunikacie policjanci z Katowic.

Reklama

Niestety, chłoniak stwierdzony u Joanny okazał się odporny na chemioterapię oraz naświetlanie. Nadzieją jest specjalistyczna terapia w USA – ta kosztuje 1,5 mln zł. To bardzo skuteczna, ale też bardzo droga terapia.

„Ponad 650 godzin wtłaczania w moje żyły trucizny, ponad miesiąc wyczerpujących naświetlań, niezliczona ilość nieprzespanych nocy, ogrom bólu, strachu i niepewności. Przetrwam wszystko, byle tylko nie stracić nadziei, byle nie musieć zostawić mojego męża i mojej córeczki” – pisze Joanna na stronie Siepomaga.pl.

Wesprzeć walkę Joanny z Chorzowa możecie tutaj. Już udało się zebrać niemal 100 tys. zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.