Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Mężczyzna poszedł na zakupy w Katowicach i sam sobie zrobił promocję. Teraz szuka go policja. Kupił robota kuchennego, ale jak się okazało przekleił metkę ze znacznie tańszego urządzenia. Teraz jest poszukiwany w związku z oszustwem.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia 2021 roku w sklepie na ulicy Alpejskiej.

„Podejrzewany mężczyzna zakleił kod kreskowy robota kuchennego o wartości prawie 3200 złotych kodem kreskowym tańszego robota. W ten sposób zaniżył jego wartość o 2700 złotych i zakupił sprzęt w „promocyjnej” cenie 499 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod numerem telefonu 47 85 137 5047 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl

2 KOMENTARZE

  1. Złodziejstwo menelskie. Taką patologie powinno się oznaczać jakimś piętnem jak to było dawniej dobrym zwyczajem – niekoniecznie obcięciem ręki ale np. jakiś tatuaż na czole, tak aby porządni ludzie w przyszłości widzieli z kim mają do czynienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.