Marsz Równości Katowicach, chroniony przez policję / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Będzie kontrmanifestacja do Marszu Równości. „Katowice w obronie normalności” – tak zatytułowana jest manifestacja, którą zaplanowano na placu Bolesława Chrobrego, nieopodal placu Sejmu Śląskiego, skąd wyruszy „Marsz Równości”. Organizatorzy piszą o „przeciwstawianiu się tęczowej zarazie”.

„Katowice w obronie normalności” zaplanowano na sobotę 5 września o godzinie 12.30. Marsz Równości rozpoczyna się o godzinie 13.00. To będzie gorąca sobota w Katowicach.

Reklama

„W ciągu ostatnich kilku tygodni spotykamy się z coraz większą agresją środowisk LGBT – pobicia, profanacje, akty solidarności z pospolitymi przestępcami.
Jednym ze stałych elementów nachalnej propagandy tego środowiska są tzw. marsze równości, promujące wszelkiego rodzaju dewiacje i fałszywie pojmowaną „miłość i tolerancje”. Po raz kolejny jeden z takich marszy organizowany jest w Katowicach. Naszym obowiązkiem, jako patriotów, katolików i narodowców jest powiedzieć „Non Possumus” i przeciwstawić się tęczowej zarazie. Stańmy ramię w ramię, w obronie normalności!” – piszą organizatorzy.

Marsz Równości to wydarzenie, które co roku przyciąga wielu uczestników. Ostatnio liczba idących ulicami Katowic znacznie przewyższała niewielką kontrmanifestację. Według organizatorów Marszu Równości w 2019 roku udział w wydarzeniu wzięło około 6 tys. osób, policja mówi natomiast o 2 tysiącach.

Trasa sobotniego przemarszu: Plac Sejmu Śląskiego (start godz. 13:00) – ul. Jagiellońska – Plac Karola Miarki – ul. Batorego – ul. Andrzeja – ul. Mikołowska – ul. Matejki – Pl. Wolności – ul. Sokolska – ul. Mickiewicza – ul. Piotra Skargi – Al. Korfantego (pod prąd) – Rondo im. gen. Ziętka (pod prąd) – Al. Korfantego (pod prąd) – Park Powstańców Śląskich.

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. jak widzę te bezsensowne manifestacje i kontrmanifestacje, to mam ochotę zapisać się do policji, żeby równo pałować i jednych i drugich, robiących syf na ulicach w imię własnego upośledzenia umysłowego.
    Tylko że ja się ogarnę i pójdę złość przewietrzyć w górach, a te cioły zablokują miasto, naśmiecą i narobią szkód, które będą pokrywane z moje kasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.