Urząd Miasta Katowice wydał ponad 100 tys. zł na bilety do kina dla pracowników. Zostały zakupione w ramach tzw. Funduszu Socjalnego.

W sumie miasto zakupiło 7,2 tys. biletów do kina. Postępowanie wygrało Multikino Media Sp. z o.o., które złożyło najtańszą ofertę do Urzędu Miasta Katowice. Cena brutto to nieco ponad 102 tys. zł. Inne firmy biorące udział w postępowaniu chciały nawet ponad 122 tys. zł.

Bilety do kina są ważne co najmniej 12 miesięcy, można z nich skorzystać codziennie bez ograniczeń godzinowych, w każdym z kin należących do Multikina.

Reklama

Tutaj warto podkreślić, że pracownicy magistratu otrzymują bilety do kina, ale muszą część pieniędzy za nie zapłacić – około 50 procent, dowiedzieliśmy się w biurze prasowym katowickiego magistratu.

Urząd Miasta Katowice ma obowiązek prowadzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, który jest wykorzystywany do wsparcia socjalnego uprawnionych pracowników. Jednym z elementów takiego wsparcia jest dofinansowanie świadczeń o charakterze kulturalno-oświatowym lub sportowo-rekreacyjnym.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.