Mamy dla Was podwójne zaproszenie na największy na świecie Festiwal Roślin Owadożernych „Atak Gigantów”. Wydarzenie to odbędzie się od 31 maja do 02 czerwca 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Nadchodzi prawdziwy “Atak Gigantów”!

Jeszcze większy, jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej efektowny!
Zobacz w akcji spektakularne zielone potwory!
Potrafią liczyć, tańczyć, a nawet odmierzać czas!

Reklama

Festiwal Roślin Owadożernych to gigantyczne show. Największa na świecie żywa wystawa, wyjątkowe pokazy, prelekcje, szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 państw! Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów. Żarłoczne dzbaneczniki, zwinne muchołówki, majestatyczne kapturnice i łapczywe rosiczki wreszcie pokażą na co je stać!

Wydarzenie jest nowością w świecie rozrywki. Ma niepowtarzalny styl i charakter. Co ważne, kładzie również nacisk na aspekt edukacyjny uczestników.

UWAGA! NOWOŚĆ!
Imprezą towarzyszącą Festiwalowi jest Międzynarodowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów (bilet wstępu w cenie wejścia na Festiwal – bez dodatkowych opłat)

Godziny otwarcia:
od 10:00 do 18:00 (piątek)
od 10:00 do 18:00 (sobota)
od 10:00 do 17:00 (niedziela)

Bilety można nabyć: TUTAJ

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 25.05.2019 (sobota) do 26.05.2018 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na ATAK GIGANTÓW?”

Zwycięzce ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.