foto: GKS Katowiice
Reklama

Po spadku GieKSy do drugiej ligi z klubu został zwolniony trener Dariusz Dudek i Dyrektor sportowy Tadeusz Bartnik. Prezes Marcin Janicki oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej Spółki.

Kilka godzin po kompromitującej porażce z Bytovią Bytów i spadku do drugiej ligi GKS Katowice wydał następujące oświadczenie:

GKS Katowice zakończył rozgrywki sezonu 2019/20 Fortuna 1 ligi na 17. miejscu, co wiąże się ze spadkiem do 2 ligi.

Reklama

W związku z powyższym Zarząd GKS GieKSa Katowice S.A. podjął decyzję o zdymisjonowaniu dyrektora sekcji piłki nożnej Tadeusza Bartnika oraz trenera Dariusza Dudka. Prezes Zarządu Marcin Janicki oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej Spółki.

O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

2 KOMENTARZE

  1. No może w końcu moje podatki przestaną być marnowane na tą rozrywkę dla wandali niszczących moje kochane miasto. Durnie niszczą ludziom domy farbą, a ja im mam rozrywkę sponsorować.

  2. ‘Prezes’ to jest stanowisko w poważnych firmach, które same potrafią się utrzymać i zarobić na siebie. A ktoś kto kieruje takim klubem jak GieKSa utrzymywanym niemal w całości z budżetu miasta, i wyciągający co chwilę rękę po dodatkowe pieniądze, to jest ‘żebrak’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 24 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.