Uprawa z szafy / fot. Policja

Nastolatek z Katowic w szafie uprawiał marihuanę. Policja mówi o plantacji. W sumie znaleziono 7 donic z krzakami marihuany oraz 3 woreczki gotowego suszu. Młodemu mieszkańcowi Katowic grozi teraz pobyt w więzieniu.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji IV w Katowicach zostali poinformowani, że w dzielnicy Murcki znajduje się plantacja marihuany. Mundurowi postanowili sprawdzić trop.

– Gdy weszli do pokoju 19-latka, zobaczyli szafę, w której zamontowana była metalowa rura, a na niej stał wentylator. Gdy otworzyli szafę odkryli 7 doniczek z krzakami konopi w różnej fazie wzrostu. Policjanci znaleźli również 3 woreczki z suszem oraz młynek – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Reklama

19-letni właściciel uprawy usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

13 KOMENTARZE

  1. Starsza pani z Pomiechówka na balkonie uprawiała pomidory. Policja mówi o plantacji
    W sumie znaleziono 7 donic z krzakami pomidorów oraz 3 słoiki gotowego przecieru.

  2. Jak przed dworcem patologia zaczepia niewinnych ludzi a niekiedy nawet okłada to nie ma policji xD, a jak zawołani łaskawie podjadą to w takim tempie, żeby atakujący uciekli. Dziękuję bardzo za taką policję…

  3. “Gdy otworzyli szafę odkryli 7 doniczek z krzakami konopi w różnej fazie wzrostu.” – albo jestem ślepy albo wszystkie mają około tygodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 8 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.