Lodowisko w Spodku / fot. mat. pras.

Lodowisko w rytmie disco otwarte w Katowicach. Łyżwy wróciły do Spodka. Codzienne ślizgawki, piruety w rytmie disco i rodzinne poranki. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą ponownie szaleć na lodowej tafli w Spodku. Lodowisko wraca po przerwie związanej z organizacją Konferencji w Sprawie Zmian Klimatu COP24. Bilety wstępu kupić można on-line, w kasach Spodka oraz przez aplikację na urządzenia mobilne.

– W Nowym Roku do Katowic wróciła śnieżna zima, a my wracamy ze ślizgawkami w Spodku. Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na łyżwach, wiemy, że cierpliwie czekali na ponowne otwarcie lodowej tafli. Kryte lodowisko w centrum miasta, w hali Spodka, znów dostępne jest prawie codziennie, w stałych godzinach – mówi Marcin Stolarz, prezes zarządzającej Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodkiem firmy PTWP Event Center. – Nowe otwarcie to i nowe elementy – lodowisko zostało wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy i kolorowe oświetlenie, które stworzą dobry klimat do zabawy już podczas najbliższego disco na lodowisku – dodaje.

Reklama

Ślizgawki w Spodku dostępne są przez cały tydzień, w piątki i soboty dodatkowo odbywają się dyskoteki na lodzie, a niedzielne poranki oferują naukę jazdy dla najmłodszych. W pierwszych łyżwiarskich krokach dzieciom pomagać mogą specjalne pingwinki, wypożyczyć można także bezpieczne zestawy do jazdy obejmujące kask i kamizelkę. Harmonogram* ślizgawek znajduje się na stronie internetowej Spodka.

Bilety na lodowisko w Spodku można kupić na trzy sposoby: przez stronę internetową www.bilety24.pl/public/spodek/, za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (dla IOS i systemu Android) oraz w kasach lodowiska – na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej ślizgawki danego dnia.

Bilet normalny na lodowisko w Spodku kosztuje 12 zł, ulgowy – 8 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Cena biletu dla dzieci do lat 7 wynosi 6 zł, bilet rodzinny 2+2 to koszt 30 zł. Studenci po okazaniu legitymacji w czwartki za ślizgawki płacą 6 zł.

Przy lodowisku w Spodku działa także wypożyczalnia sprzętu. Oferuje łyżwy figurowe, do hokeja oraz rekreacyjne w rozmiarach od nr 27 do 47. Koszt wypożyczenia wynosi 10 zł. Dostępna jest również usługa profesjonalnego ostrzenia łyżew w cenie 8 zł. Wypożyczenie pingwinka do nauki jazdy to koszt 10 zł.

– Po zabawie na lodowisku zapraszamy do skorzystania z basenu, sauny suchej i parowej oraz podgrzewanych leżanek rekreacyjnych w kompleksie Spodka, tuż obok lodowiska. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy specjalne, niższe ceny biletów. Po sportowym wysiłku warto skorzystać z gastronomicznych propozycji dostępnych w Bistro EMCEK w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – dodaje Marcin Stolarz.

Zarządca Spodka oferuje także możliwość wynajmu hali lodowiska i organizowania imprez, treningów z gwiazdami dyscyplin sportowych oraz meczy towarzyskich czy turniejów sportowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.