Prezydent Katowic Marcin Krupa / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Wkrótce Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim i zdaje się tym razem prezydent Katowic też złoży życzenia noworoczne mieszkańcom. Uda się uniknąć zeszłorocznej akademii przedszkolaka? Zobaczymy.

Sylwestrową Moc Przebojów współorganizuje miasto Katowice wraz z Urzędem Marszałkowskim i może w niej wziąć udział nawet 60 tys. uczestników. Impreza dla mieszkańców regionu jest bezpłatna – miasto Katowice i marszałek wyłożyli na nią po około 2 mln zł.

W zeszłym roku prezydent Katowic Marcin Krupa w trakcie składania życzeń noworocznych sprawił, że niektórzy mieszkańcy nie mogli uwierzyć własnym uszom. Nie chodzi o to, że się pomylił w trakcie składania życzeń, ale o samą formułę, którą wybrano – a mówimy tutaj o imprezie, która kosztowała wtedy miasto 2,5 mln zł i była transmitowana do milionów telewidzów.

Z jakiegoś powodu prezydent Katowic przedstawił wierszyk rodem z akademii przedszkolaka.

Tyle szczęścia na tej ziemi, ile w Katowicach jest zieleni, tyle wspaniałych wrażeń, ile w Katowicach jest wydarzeń; tyle miłości, ilu w Katowicach bywa gości, i tylu przyjaciół zimą i latem, ile wita Nowy Rok z Polsatem – mówił Marcin Krupa, prezydent Katowic.”

Zobaczymy, co tym razem wymyślą katowiccy spece od PR i „poezji” – może sobie przypomną, że nikt nigdy nie wyszedł źle na tradycyjnie składanych życzeniach noworocznych.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.