Ilona Kanclerz w trakcie zbiórki podpisów pod utworzeniem Rady Dzielnicy Śródmieście / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Trwają konsultacje w sprawie powołania rad dzielnic w Śródmieściu i na Osiedlu Paderewskiego. Do 21 grudnia mieszkańcy Katowic mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych dotyczących utworzenia dwóch Jednostek Pomocniczych miasta Katowice – nr 1 Śródmieście oraz nr 4 Osiedle Paderewskiego – Muchowiec.

Wcześniej zbierano podpisy pod utworzeniem RJP właśnie w Śródmieściu. Pod koniec września Rada Miasta Katowice podjęła uchwałę w sprawie przeprowadzenia konsultacji w przedmiocie utworzenia Jednostek Pomocniczych miasta Katowice nr 1 Śródmieście i nr 4 Osiedle Paderewskiego – Muchowiec. To ostatnie dwie dzielnice w Katowicach, na terenie których do tej pory nie powołano jednostek pomocniczych.

Reklama

Wyrazić opinię w temacie powołania jednostek pomocniczych można na dwa sposoby poprzez wypełnienie formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.katowice.eu lub formularza tradycyjnego, który następnie należy przekazać do urzędu na jeden z poniżej wymienionych sposobów:

  • odesłać listem pod adresem: Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice, Rynek 13,

40-003 Katowice z dopiskiem na kopercie: Konsultacje społeczne

  • dostarczyć do Wydziału Komunikacji Społecznej, Rynek 13 pokój 204 (II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.