Rynek w Katowicach /fot. Ewa Waszut

Spędzacie sierpień w Katowicach? Może macie ochotę na kino pod chmurką, potańcówki pod palmami lub rozegranie partyjki szachów?

Kino pod chmurką

Dobre filmy na dużym ekranie, wygodne leżaki i przyjaciele obok. Tak mogą wyglądać wakacyjne weekendy w Katowicach. Wszystko to za sprawą Kina Letniego Antyradia. Kino będzie się odbywało w każdą sobotę sierpnia na placu Sławika i Antalla. A co będzie można zobaczyć? Najlepsze filmy ostatnich lat. Program: 4 sierpnia – John Wick 2, 11 sierpnia – La la land, 18 sierpnia – Dzikie historie, 25 sierpnia – Snajper.

Potańcówki pod palmami

Reklama

Tańczyliście kiedyś tango pod palmami? Jeśli nie wybieracie się w najbliższym czasie do Argentyny, to i tak można to zrobić – w Katowicach! Na początek idzie tang i walc. Ale wcale nie trzeba znać kroków! Bowiem każdy może dołączyć do potańcówek na katowickim rynku. Odbywać się będą w okolicach Sztucznej Rawy. W sierpniu rezerwujcie piątkowe wieczory w godzinach od 18 do 21.30. Na miejscu będą instruktorzy tańca, którzy nauczą pierwszych kroków. Potem można już tańczyć do zachodu słońca, a nawet dłużej…

Okazja do rozegrania partyjki szachów

Wszyscy chętni będą mogli rozegrać partię szachów na rynku. Ci, którzy nie czują się jeszcze mistrzami szachowymi, będą mogli nauczyć się podstaw gry oraz doszkolić swoje umiejętności pod okiem fachowych trenerów. Wakacyjne rozgrywki odbędą się 4 i 5 sierpnia na katowickim rynku. Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję na rozegranie partyjki z godnym przeciwnikiem!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.