Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Katowicka policja poszukuje mężczyzny, który ukradł kurierowi przesyłkę z biżuterią. Wartość paczki skradzionej na ulicy 3 Maja to ponad 19 tys. zł. Wszystko nagrały kamery.

Do zdarzenia doszło 30 maja br. w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja w Katowicach. – Jak ustalili stróże prawa, kurier, który dostarczał przesyłki na pasażu pozostawił wózek z paczkami. Przechodzący obok mężczyzna ukradł jedną z przesyłek i poszedł dalej chowając ją do reklamówki – informuje Aneta Orman z katowickiej policji. – Jak się okazało w paczce była biżuteria o wartości ponad 19 tys. złotych, która miała być dostarczona do jednego ze sklepów – dodaje.

Reklama

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Nagranie opublikowała katowicka policja.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555 lub też bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie tel. 32 200 3885, kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

1 Komentarz

  1. A ja myślę że to była kradzież zorganizowana… oboje się umówili, że jeden zostawi wózek bez nadzoru a drugi ukradnie. Skąd ten złodziej wiedział która paczkę ukraść? Zrobił to zdecydowanie i stanowczo bez wahania jakby wiedział co ma robić. Śmierdzi mi to zmową…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.