Projekt przebudowy skrzyżowania ulic Tadeusza Kościuszki, Józefa Poniatowskiego i Marcina Szeligiewicza

Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na przebudowę sygnalizacji świetlnej w rejonie skrzyżowania ulic Tadeusza Kościuszki, Józefa Poniatowskiego i Marcina Szeligiewicza. Sygnalizacja będzie przebudowa w związku z wprowadzeniem w tym rejonie przejazdów dla rowerów.

Przetarg na przebudowę sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu ogłoszono 18 sierpnia. Chodzi o dostosowanie sygnalizacji do wprowadzanego przejazdu dla rowerów przez to skrzyżowanie. Drogowcy planują, by na skrzyżowaniu wyznaczyć przejazdy dla rowerzystów przez północny wlot ul. T. Kościuszki i wlot ul. J. Poniatowskiego.

Przebudowa będzie polegać na przestawieniu masztów sygnalizacyjnych na wlocie ul. J. Poniatowskiego, montażu dodatkowych sygnalizatorów i detektorów radarowych dla grup rowerowych. Zostanie rozbudowana kanalizacja kablowa oraz sterownika. Obniżeniu ulegną krawężniki w rejonie przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego. Dobudowane będą odcinki dróg rowerowych na dojazdach do przejazdów przez skrzyżowanie.

Reklama

Firmy chętne do stanięcia do przetargu mogą składać swoje oferty do 4 września. Wadium przetargowe wynosi 3500 złotych. Kryteria oceny ofert to cena (60%), termin wykonania (10%), okres rękojmi (20%), liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę (10%).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.