Silesia Business Park

Jeszcze więcej „Tiramisu” w Katowicach.: Silesia Business Park się rozrasta. Skanska rozpoczyna budowę 4 ostatniego z budynków kompleksu biurowego w Katowicach. Powstanie kolejne 12 tys. mkw. powierzchni.

Ostatni 4 etap kompleksu (budynek D) dostarczy 12 kondygnacji naziemnych i 2-poziomowy parking. Ciągle chętnych na najem pomieszczeń biurowych w Katowicach nie brakuje, dlatego przy ul. Chorzowskiej 152 powstaje kolejny obiekt.

– Przestrzeń biurowa Silesia Business Park przyciąga międzynarodowe firmy reprezentujące branżę usług, sektor konsultingowy oraz IT, które chcą rozwijać swój biznes w Katowicach. To dowód, że coraz więcej firm wiąże swoją przyszłość z tym miastem, ale przede wszystkim młodzi ludzie znajdują tutaj atrakcyjną pracę i dobre miejsce do życia – mówi Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Silesia Business Park jest znanym miejscem na mapie miasta i z uwagi na oryginalną elewację porównywany jest przez mieszkańców do tiramisu. Na zewnątrz, między budynkami kompleksu znajduje się stacja niezwykle popularnego w Katowicach roweru miejskiego City By Bike. Jest to duże ułatwienie dla osób dojeżdżających do Katowic pociągiem – mogą one wypożyczyć rower ze stacji znajdującej się na dworcu i dojechać do Silesia Business Park w zaledwie 10 minut.

„Tiramisu”, poza standardowymi udogodnieniami, oferuje pracownikom również centrum medyczne oraz plenerową siłownię, a już wkrótce – przedszkole, które we wrześniu rozpocznie swoją działalność.

W październiku 2015 r. budynki A i B Silesia Business Park zostały sprzedane funduszowi zarządzanemu przez szwedzkiego inwestora Niam.

1 Komentarz

  1. co za debil pisał ten artykuł i NIE PODAŁ ADRESU ,MIEJSCA ,LOKALIZACJI
    powinna to być jedna z ważniejszych informacji w artykule.
    DNO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.