foto: Materiały prasowe
Reklama

Jeśli wiesz skąd wzięło się imię Hodor, jak zwykle ubrany jest Barney Stinson i co najbardziej lubi jeść Joey z Przyjaciół, to Serialis – Międzynarodowy Festiwal Seriali w Katowicach szuka właśnie Ciebie.

W ostatni weekend sierpnia Katowice będą stolicą szklanego ekranu, a wyjątkowa tematyka festiwalu przyciągnie nie tylko ludzi związanych z branżą, ale również wszystkich pasjonatów seriali, tych polskich i zagranicznych. Serialis właśnie rozpoczął rekrutację wolontariuszy, dając tym samym szanse każdemu na poznanie telewizyjnego życia „od kuchni”.

Reklama

W programie festiwalu znajdą się premierowe pokazy nowych sezonów znanych i lubianych seriali, spotkania z twórcami, aktorami i pasjonatami telewizyjnych hitów, wywiady, prelekcje, warsztaty, serialowe maratony, zloty fanów i koncerty.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie głównym punktem festiwalowych aktywności. Koniec sierpnia nie jest przypadkowym terminem. To właśnie w tym czasie telewizje prezentują widzom nowości i zachęcają premierowymi pokazami. Dodatkowo, okres wakacyjny jest dogodnym terminem dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić koniec lata w wyjątkowy sposób.

Właśnie ruszył nabór wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze I Międzynarodowego Festiwalu Seriali w Katowicach. – Wierzymy, że wspólnie przygotujemy i zrealizujemy go tak, by uczestnicy i goście mogli cieszyć się atmosferą i wspaniałymi wydarzeniami. Wolontariat podczas Międzynarodowego Festiwalu Seriali w Katowicach to niepowtarzalna okazja do poznania gwiazd, twórców seriali i wyjątkowej zabawy w klimacie ulubionych telewizyjnych hitów. Poszukujemy przede wszystkim ludzi kochających seriale, pozytywnie nakręconych, otwartych na nowe doświadczenia, ale i pracowitych, dyspozycyjnych oraz słownych – mówi Ewa Surowiec, koordynator ds. wolontariatu MFS Serialis.

Do zadań wolontariuszy będzie należeć m. in. pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych, obsługa punktu info, obsługa bramek, czy po prostu bieżąca praca organizacyjna podczas poszczególnych dni Festiwalu.

Zgłoszenia można wysyłać do 12 sierpnia na adres: wolontariat@serialis.pl, w tytule wpisując „Wolontariat Serialis 2016”. W treści maila opisując kim jesteś, skąd pochodzisz, czym się zajmujesz, skąd wzięło się imię „Hodor” i jaki jest Twój serialowy Top 10.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.