Rada Miasta Katowice / fot. Infokatowice.pl
Reklama

Radny PO Arkadiusz Godlewski pogratulował prezydentowi Katowic wprowadzenia strefy „Tempo 30”, chodzi o ograniczenie prędkości, które obowiązuje w centrum miasta. – To przecież  ani pana program wyborczy, ani również postulaty pańskiego środowiska, jednak pan się odważył – stwierdził Godlewski na sesji Rady Miasta.

Dość nietypowo zaczął zadawanie pytań prezydentowi radny Godlewski na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta 9 września. Radny PO zaczął od gratulacji. – Mam nadzieję mimo krytyki, która pana za to spotyka będzie pan ten projekt utrzymywał w grze – powiedział Godlewski.

Reklama

Radny PO przypomniał Marcinowi Krupie jego program wyborczy i hasło „czas na dzielnice”. Zachęcając tym samym prezydenta Katowic do wprowadzenia „Tempo 30” również w dzielnicach.

– To rozwiązanie komunikacyjne powstało głównie z myślą o dzielnicach, o uspokojeniu ruchu tam gdzie ten ruch jest zmiksowany – powiedział Arkadiusz Godlewski.

Prezydent przemilczał gratulacje radnego.

Tymczasem do zbierania podpisów szykują się osoby chcące znieść „Tempo 30” w Katowicach. Alan Pierzchała pełnomocnik referendum na facebookowym profilu  Nie dla strefy „Tempo 30” w Katowicach poinformował, że otrzymał pismo z Urzędu Miasta i wkrótce zacznie się zbieranie podpisów.

Profil akcji, na chwilę obecną nie cieszy się dużą popularnością – polubiło go niespełna 400 osób.

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Godlewski to niezły cwaniak 🙂
    „Panie Prezydencie gratulujemy! Tylko tak dalej! Przy okazji kolejnych wyborów, mieszkańcy na pewno to docenią ;)”

    • Na cwaniaka banalny sposób: tempo 30 utrzymać oczywiście tylko w ścisłym centrum Katowic, a przy okazji kolejnych wyborów „rozreklamować” program i postulaty Godlewskiego na wprowadzenie w dzielnicach 🙂
      Oj się pewnie będzie wtedy wykręcał jak piskorz :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.