FOTO: Infokatowice.pl
Reklama

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w dniu dzisiejszym ma zostać podpisany list intencyjny dotyczący połączenia dwóch klubów hokejowych z naszego miasta: HC GKS-u Katowice i Naprzodu Janów. Poniżej prezentujemy emocjonalne oświadczenie w tej sprawie, napisane przez wiceprezesa Naprzodu Bogusława Dittricha.

Oświadczenie

Reklama

W związku z ostatnim zamieszaniem, które powstało wokół pomysłu, aby połączyć dwa kluby hokejowe MUKS Naprzód Janów i HC Katowice i utworzyć jeden klubu seniorski w Katowicach, oświadczam iż jako V-ce Prezes MUKS Naprzód Janów nie wyrażam absolutnie na to zgody! Jak i Ja i całe nasze społeczeństwo Janowskie jesteśmy przeciwni i nie popieramy tego chorego pomysłu!
Jak trzeba będzie to będę dążył do zwołania walnego zebrania zarządu i odwołania Prezesa.
Przy obecnym podejściu Miasta do tej dyscypliny wszyscy ze środowiska hokejowego wiedzą, jak ten pomysł się skończy!
A to źe ktoś kosztem naszego klubu próbuje się ratować i kombinować jak przetrwać, niech się puknie w czoło!!!

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Czyli idiota prezes HC K-ce Doma..ła który broni sie rekami i nogami by tylko byc przy korycie !!!!! On doprowadzil HC K-ce do takiego stanu !!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.