GKS po 42 minutach przegrywał z Naprzodem Janów już 0:7. Ambitni gospodarze strzelili w ostatnich minutach trzy bramki i derbowe spotkanie skończyło się ostatecznie zwycięstwem gości 7:3. Był to ostatni mecz trójkolorowych w tym sezonie. Janowian czekają jeszcze mecze play-off, w których zmierzą się z GKS-em Jastrzębie.

HC GKS Katowice – Naprzód Janów 3:7 (0:3, 0:3, 3:1)

0:1 – Michał GRYC – Mariusz JAKUBIK – Łukasz PODSIADŁO (00:53)
0:2 – Łukasz SĘKOWSKI – Jakub RADWAN – Marek POHL (03:31)
0:3 – Marek HOLY – Patryk MALICKI (04:56)
0:4 – Marek POHL – Adrian KURZ – Łukasz SĘKOWSKI (21:37)
0:5 – Marek HOLY – Jakub RADWAN (26:03)
0:6 – Igor SARNA (37:50)
0:7 – Marek HOLY – Jakub PIPER (41:39)