Forum Samorządowe i Piotr Uszok w środę rozpoczęło sprzątanie plakatów po kampanii wyborczej. Marcin Krupa, kandydat na prezydenta Katowic, zapewnił, że plakaty znikną do końca tego tygodnia.

Na posprzątanie plakatów wyborczych komitety mają 30 dni od momentu zakończenia wyborów. Forum Samorządowe i Piotr Uszok nie zwleka i sprzątanie rozpoczęło w środę. Co więcej, Marcin Krupa, kandydat FSiPU na prezydenta Katowic obiecał, że plakaty znikną do końca tego tygodnia. – Mam świadomość, że w tej kampanii mieliśmy do czynienia z niespotykaną do tej pory skalą oplakatowania miasta. Mieszkańcy mają prawo być tym zmęczeni – mówi Marcin Krupa. – Moje plakaty będą wisiały do zakończenia kampanii prezydenckiej, jednak te uszkodzone również zostaną posprzątane – zapewnia. Wykluczył też wieszanie nowych “tekturek”.

Jeśli mieszkańcy zauważą plakaty kandydatów na radnych FSiPU w przyszłym tygodniu, mogą zgłosić ten fakt mailowo, pod adresem: sprzatanie@krupamarcin.pl. Komitet obiecał natychmiast reagować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.