FOTO: GKS Katowice

Aż pięciu juniorów dołączyło do pierwszego składu GKS Katowice. Piłkarze tacy jak Tomkowicz czy Mazurek do tej pory znani byli kibicom GieKSy z występów w drużynach juniorskich. Teraz mają zacząć stanowić o sile ekipy z Bukowej.

Do swoich umiejętności sztab szkoleniowy GieKSy przekonywać będą za kilka dni Przemysław Sawicki, Gustaw Tomkowicz, Paweł Mazurek i Bartosz Kucharski oraz Rafał Kuliński. Kucharski znany jest już nie tylko najbardziej zagorzałym fanom jedenastki z Bukowej. 17-letni piłkarz na wiosnę już znalazł się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu GKS-u.
Cała piątka będzie mogła zaprezentować się sztabowi trenerskiemu już 26 czerwca. Wtedy piłkarze 1-ligowego GKS-u Katowice wracają z urlopów i wezmą udział w pierwszych po wakacyjnej przerwie zajęciach. Wśród nich będzie już nowy piłkarz GieKSy. Żółto-czarną koszulkę ubierze Jarosław Wieczorek. To 28-letni pomocnik pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z Energetyka ROW Rybnik. 28-letni zawodnik związał się z GieKSą kontraktem ważnym do końca czerwca 2015r.

To zresztą nie jedyny pomocnik który wzmocni w kolejnym sezonie GKS Katowice. Kilka dni wcześniej 2-letnią umowę z klubem podpisał 23-letni Michał Nawrot. To środkowy pomocnik, który ostatni sezon spędził w Okocimskim Brzesko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.