/ fot. Policja Katowice

Katowicka policja urządziła prawdziwą obławę na kierowców, którzy w rejonie lotniska Muchowiec w Katowicach postanowili urządzić nielegalne wyścigi! Policyjna akcja zakończyła się sukcesem – zatrzymano 11 dowodów rejestracyjnych, mundurowi wlepili także 23 mandaty.

Obławę na nielegalnie ścigających się po ulicy Lotnisko w Katowicach, policjanci urządzili w czwartek 29 maja późnym wieczorem. Nie pierwszy raz mundurowi dostali informację, że w rejonie lotniska Muchowiec i pobliskiego centrum handlowego młode osoby urządzają nielegalne wyścigi. Policjanci z drogówki obstawili radiowozami cały teren. 23 kierowców ukarano mandatami – m. in. za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i kierowanie bez uprawnień. 11 kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne za zły lub niewłaściwy stan techniczny ich aut – m.in. za zbyt przyciemnione szyby.

1 Komentarz

  1. Generlanie nie kumam w czym problem. Przecież gdzieś się wyszaleć trzeba. Dlaczego w mieście nie ma torów do szybkiej jazdy. Po co mi samochód, który wyciąga 200 km/h a jeździ tylko max 60 ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.